Репертоар

Mar 1
Петак
20:00
Прича о Светом Сави
Братислав Петковић
премијера
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 2
Субота
17:00
Прича о Светом Сави
Братислав Петковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 3
Недеља
12:00
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 4-12
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 6
Среда
10:30
Велики одмор
Даница Николић Николић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 6
Среда
20:00
Капетан Џон Пиплфокс - у новом миленијуму
Душан Радовић / Милорад Милинковић
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 7
Четвртак
10:30
Мачак у чизмама
Стефан Рјатков
Узраст: 3-8
Сцена за децу
Траје:
50'
Mar 7
Четвртак
20:00
Узраст: 10+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 8
Петак
10:30
Прича о Светом Сави
Братислав Петковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 9
Субота
17:00
Три прасета
Игор Бојовић
Узраст: 3-8
Сцена за децу
Траје:
50'
Mar 10
Недеља
12:00
Ноћ у Мерлиновом замку
Сандра Родић Јанковић
Узраст: 4-10
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 12
Уторак
10:30
Судбина једног Чарлија
Александар Поповић / Тамара Радојчић Обреновић
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
75'
РАСПРОДАТО
Mar 12
Уторак
20:00
БОНТОН
Јасминка Петровић / Мила Машовић Николић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
55'
Mar 13
Среда
10:30
Чаробна књига
Драгољуб Петровић
Узраст: 3+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 13
Среда
20:00
Велики одмор
Даница Николић Николић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 14
Четвртак
10:30
Мала школа рокенрола
Љубивоје Ршумовић / Влада и Гиле
Узраст: 3+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 15
Петак
09:30 и 10:30
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-9
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 15
Петак
20:00
Прича о Светом Сави
Братислав Петковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 16
Субота
17:00
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-9
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 17
Недеља
12:00
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-9
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 19
Уторак
10:30
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-9
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 20
Среда
10:30
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-9
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 21
Четвртак
10:00
Чудотворно кресиво
Jелена Поповић/Х. К. Андерсен
претпремијера
Узраст: 3-9
Сцена за децу
Траје:
50'
РАСПРОДАТО
Mar 22
Петак
20:00
Чудотворно кресиво
Jелена Поповић/Х. К. Андерсен
премијера
Узраст: 3-9
Сцена за децу
Траје:
50'
РАСПРОДАТО
Mar 23
Субота
17:00
Чудотворно кресиво
Jелена Поповић/Х. К. Андерсен
Узраст: 3-9
Сцена за децу
Траје:
50'
Mar 24
Недеља
12:00
Чудотворно кресиво
Jелена Поповић/Х. К. Андерсен
Узраст: 3-9
Сцена за децу
Траје:
50'
Mar 27
Среда
10:30
МОБИ ДИК
Херман Мелвил / Димитрије Коканов
Узраст: 6+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 27
Среда
20:00
Капетан Џон Пиплфокс - у новом миленијуму
Душан Радовић / Милорад Милинковић
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 28
Четвртак
12:00
Камени цвет
Мила Машовић-Николић
Узраст: 5-10
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 29
Петак
10:30
Камени цвет
Мила Машовић-Николић
Узраст: 5-10
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 29
Петак
20:00
Велики одмор
Даница Николић Николић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 30
Субота
17:00
Велики одмор
Даница Николић Николић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
Mar 31
Недеља
12:00
Чудотворно кресиво
Jелена Поповић/Х. К. Андерсен
Узраст: 3-9
Сцена за децу
Траје:
50'